Goji Krem yorumlar fiyat

, , Leave a comment

Goji Krem nedir?

Zamanla yüz cildinizin yaşlanma sürecini alır ve bu toz, duman ve güneş ışığı gibi dış etkilere karşı savaşır, çünkü bronzlaşmıştır. Ama bu durumda bu yaşlanma sürecine veda etmek ve canlı ve sağlıklı bir cilt bakımı ile, Gojiden genç bir cilti geri getirerek güçlendirmek kremi istiyorum.

Goji Kremi bir Bahçe ürünüdür ve cildinize 100 % gençleştirme etkisi veren gelişmiş ürünler arasında olduğu bilinmektedir. Bu ürün 100 % doğal maddelerden yapılan ve herhangi bir hormon içeren üründür. Bu ürünün şirketi yüz cilt için birkaç gün içinde farklı bir esnekliğe yardımcı olan yeni bir ileri teknoloji bir formül kullandı. Bu krem de çeşitli klinik deneyler gibi dermatolojik testler geçirmiş ve kullanımının güvenli olduğu görülmüştür.

Bu krem ​​de tavsiye edilir, çünkü sadece herhangi bir cilt türü için değil, ayrıca hassas cilt için de uygundur. Ayrıca, dünyanın en iyi estetik danışmanları tarafından onaylanmıştır. Etkili bir cilt yaşlanmasının önlenmesi için bu kremin yapımında kullanılan formülü geliştirdiklerinden ve kolajen sürecinin gelişimini teşvik ettiklerinden emin olduklarını söyledi. Ayrıca bu kremin kırışıklıkları gidermesi ve herhangi bir gevşek cildi sıkıştırması ve nemlendirmesi bilinmektedir.

 Goji Krem nasıl çalışır?

Goji Krem tamamen doğal bir madde olduğundan kullanıcıya enerjik bir cilt tonu ve dokusu verir. Bu krem etkili olabilmesi için çeşitli malzemeler bir araya getiren bir formül kullanır. B, C ve E vitaminleri, 20’den fazla sağlıklı amino asidi, mineralleri, biyotini ve aynı zamanda besin seviyelerini artırmaya, bir firmaya nemi arttırmaya, pürüzsüzleştirmeye ve cildi gençleştirmeye yardımcı olan polisakaritler içerir. Aynı zamanda iltihaplanmayı ortadan kaldırmada ve cilt sarkmalarını azaltmada yardımcı olurlar. Formül ayrıca, Goji meyve özütlerinin yağları temizledikten sonra cildin gözeneklerini temizleyen, ayrıca yağ salınımını azaltacak bir karışım oluşturan yeşil çay özleri ve E vitamini yağları da içerir.

Bu krem, cilde nüfuz eden ve derinin altındaki gözeneklerden herhangi bir fazla yağ temizleyen bu maddeleri kullanır. Akne amaçları için piyasada bulunan diğer ürünler var, ancak yan etkilere sahip oldukları anlamına gelen tezgahta satılmaktadır ve ayrıca bu krem ​​ile karşılaştırıldığında daha da maliyetlidir:

  • kırışıklıkları önler ve cildi yumuşatır
  • cildin pigmentasyonunu kaldırır
  • cildi dış etkenlerden korur ve yaşlanma sürecini yavaşlatır
  • güçlü bir cilde sahip olmak için nemlendirir ve gerekli besin maddelerini verir
  • kalganın ayaklarını azaltır, kırışmalar ve yüzü ameliyat olmadan doğal olarak kaldırır
  • kolajen üretiminde yardımcı olur ve böylece cildin esnekliğini arttırır.

Goji Kremasının İçeriği

Daha önce de belirtildiği gibi, bu ürün mükemmel bir cilt dokusu ve cilt tonu vermek için tüm doğal maddeler kullanır. Bu maddeler şunlardır:

Goji Çilek özü

Goji çilek özleri, amino asitleri ve betainin yanı sıra B, C ve E vitaminlerini de içerir ve cildin daha derin katmanlarına nüfuz eden güçlü bir molekül oluşturarak cilt sarkmalarını azaltır ve ayrıca iltihaplanmayı ortadan kaldırmada büyük rol oynar. Amino asitler, kremanın daha uzun süre aktif olarak çalışmasına yardımcı olur. Bu amino asitler ayrıca trans – epidermal nemi yakalar ve böylece cildin pürüzsüz kalmasına yardımcı olur.

Jojoba yağı

Bu yağ, cilt yenileme etkisine yardım eden E vitamini, doymamış yağ asitleri, anti-inflamatuar, antioksidan ve protein içerir.

Üzüm çekirdeği yağı

Bu yağ, cildin esnekliğini artırmak için, aynı zamanda cilt ve kollajen üretimini teşvike yardımcı olur. Buna ek olarak, cildi nemli tutar.

Yeşil Çay Özleri

Yeşil çay özütü, cildi zenginleştirerek kırışıkların görünümünü önlemeye yardımcı olan E Vitamini yağlarıyla bir karışım oluşturur. Cilt hücrelerini yeniden canlandırmak için vücut elementlerini harekete geçiren bazı toplu UV koruması besinleri de vardır.

Goji Krem: Kullanma talimatları

Ve bu krem, güzellik endüstrisinde tamamen yeni bir anti-aging ürünüdür. Cildi besleyen eşsiz bir bileşim besin değeri vardır ve etkisi ilk uygulamadan sonra fark edilir. Bu kremin uygulanma süreci çok kolaydır ve zamanınızı fazla almaz. Uygulama evde yapılabilir ve profesyonel bir güzellik uzmanının müdahalesine ihtiyaç duymaz. Krem, yüzdeki makyajları temizlemek için yüz temizleyici veya tonik jel kullanarak temizlenmiş bir yüzeye uygulanmalıdır. Ayrıca, cildin içindeki herhangi bir pisliği temizlemek için cilt gözeneklerini buharla ıslatmayı seçebilirsiniz. Ardından, çizgiye masaj yaparak temiz yüzünüze biraz krem ​​uygulamanız gerekir. Kremin gözler ve dudak çevresine uygulanmasından kaçınmanız önerilir. Kremi uyguladıktan sonra yüzünüz sıkı ve sulu görünecektir. Bu krem ​​uygulandıktan sonra 24 saat boyunca aktif kalır.

Türkiye’de Goji Kreması Nereden Satın Alınır

Genellikle, bu ürün yasal ve onaylı olarak kabul edilir, ve bu nedenle potansiyel alıcılar çok üreticinin resmi web sitesinden satın alması tavsiye edilir. Bunun nedeni doğrudan istişare olacak ve aynı zamanda indirim uygun olur, çünkü alıcı yararları ve hakları korunur.

Goji Krem Fiyatı

Bu ürün iyidir ve bu kremi almadan önce internette bir araştırma yapmalısınız. Nakliye maliyetini düşündüğünüz zaman bile, krema, ev pazarınızdaki perakende mağazalardaki maliyetinden daha düşük maliyetle karşılanır. Ürün sadece 99 TL’ye kadar çıkıyor. Bugün emir alın ve indirim yapın.

Goji Krem Yorumlar

Barbara Richenza

Malzemeler konusunda çok seçiciyim ve bu ürünü kullanmak nedenimdir. Cilt bakımı için değer katan tüm ana malzemeler var. Cildi pürüzsüz hissediyorum, yapmak iyi bir penetrasyon sahiptir. Kuru bir cildim vardı ama şu an bu ürünü kullanmaya başladım, cildim yağlı olarak değişti. Cildime daha önce hiç olmadığı kadar parlaklık kazandıran bu sertifikalı organik ürünü kullandığım için çok memnunum ve çok iyi övgü aldığım için iyi çalışacağından eminim.

Tamara Bianka

Bu kremin nasıl yüz cildi yaptığına çok inanamıyorum. Herhangi bir yapışkanlık olmadan, çabucak ve kolayca emerek ortadaki 50’nin cildini olumlu bir şekilde kızıştırıyor. Denediğim diğer kremler ile bile ağzımda ve yanaklarda cildimi çok kuru hissettim, ancak bununla bu gibi hissettim. Gözlerimi ve yüzümü asla yakmayan tek üründür. Bu ürün, cildinizi gün boyunca güzel ve pürüzsüzleştiren nemlendirici bir kremdir. Goji kremasını kesinlikle tavsiye ederim, çünkü kokusuzdur ve fiyatı için ideal bir üründür. Her yönüyle doğal olarak diğer kremlerle denedim ama olumlu sonuçlar alamadım, şu anda bu doğal kremi ​​bulduğuma çok mutlu oldum.


 

Leave a Reply